Centrum Edukacji Pasja – kursy kosmetyczne w Szczecinie

Witamy Państwa na stronie MM – Kosmetyka Profesjonalna – Centrum Edukacji Pasja. Od lat prowadzimy działalność w branży kosmetycznej, a współczesna kosmetologia nie ma przed nami tajemnic. Swoją wiedzą z zakresu pielęgnacji urody pragniemy podzielić się z innymi, dlatego stworzyliśmy bogatą ofertę edukacyjną.

Oferujemy profesjonalne kursy kosmetyczne, m.in. kursy stylizacji paznokci, podologiczne, wizażu czy kursy z zabiegów na ciało i twarz, dzięki którym zdobędą Państwo niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, pozwalającą na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pod swe skrzydła przygarniemy zarówno osoby posiadające już umiejętności z zakresu kosmetologii, jak i te początkujące. Przekażemy informacje, które z pewnością przygotują Państwa do prowadzenia własnego gabinetu kosmetycznego.

Wspieramy Twój rozwój, współtworzymy Twój sukces

Wspieramy osoby niepełnosprawne oraz bezrobotne, organizując dla nich bezpłatne zajęcia w ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy. Prowadzimy kursy z zakresu przedsiębiorczości, które pomogą w prowadzeniu lub założeniu działalności gospodarczej. Proponujemy szeroką ofertę szkoleń kosmetycznych, która pomoże zdobyć niezbędne podstawy w zawodzie oraz wzbogaci i rozwinie wiedzę. Wciąż podążamy za nowoczesnymi trendami, wykorzystujemy ciekawe techniki i dostosowujemy tematykę kursów do zapotrzebowania na rynku. U nas możecie zapisać się Państwo na kurs przedłużania rzęs prezentujący najnowocześniejsze metody, nauczamy modnych rodzajów manicure i przekażemy wiedzę z zakresu podologii.

Najlepsza jakość produktów i wysoki standard obsługi

...

Referencje i projekty

Projekty i wydarzenia, w których braliśmy udział.

...

Promocje i nowości

Ciekawe oferty dla Ciebie!
 

...

Sklep internetowy

Kup niezbędne produkty i sprzęt do Twojego gabinetu!

...

Trasy przedstawiciela handlowego

Zobacz trasy i terminy!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do skontaktowania się z nami w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie, nasuwające się państwu pytania, związane z nasza działalnością. Zapraszamy!